Алгоритм визначення громадою пріоритетів безпеки свого регіону

Статус: коментар
Видавець/автор: Центр правових та політичних досліджень “СІМ”

Брошура «Алгоритм визначення громадою пріоритетів безпеки свого регіону» розрахована на активних членів територіальних громад, органи місцевого самоврядування та працівників поліції.

Матеріали, які використані для написання цієї брошури, напрацьовані в результаті реалізації проекту «Формування та реалізація Програми громадських пріоритетів охорони правопорядку у м. Самборі Львівської області», який проводився на Самбірщині, за активної участі Самбірської районної ради, Самбірського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області та ГУ Національної поліції у Львівській області. Даний проект спрямований на формування пріоритетних напрямків діяльності у галузі охорони правопорядку Національної поліції на Самбірщині за активної участі представників громадськості.

Зважаючи на те, що діяльність поліції орієнтується на власні уявлення про такі цілі, вони не завжди співпадають з очікуваннями і побажаннями мешканців місцевої громади. Саме тому важливим було пристосувати визначення напрямків діяльності поліції з охорони право- порядку під інтереси конкретної громади.

Це видання стало можливим завдяки фінансовій підтримці Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Файл: algorytm_vyzn_gromadoyu.pdf

Post Author: СІМ

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *.