До питання забезпечення правового захисту правозахисників та громадських активістів що захищають трудові права

10 грудня 2019 р. у Львові відбулося засідання круглого столу на тему: «Права людини: загрози і виклики». Організаторами виступили Об’єднання Профспілок Львівщини Молодіжна Рада ОПЛ. Круглий стіл відбувся за участю, обласного Пенсійного фонду, Держпраці, міжнародних експертів, вітчизняних науковців, юристів, голів галузевих обласних профспілок.

Круглий стіл був присвячений питанням захисту трудових прав, перш за все у зв’язку із розробкою проекту Трудового кодексу та погіршенням соціальних стандартів.  Учасники пропонували різні засоби такої боротьби, від інформаційної кампанії до страйків.

У зв’язку із запропонованими засобами захисту, виступив Руслан Тополевський,  експерт Центру правових та політичних досліджень «СІМ». Він вказав на те, що захист прав людини в сучасних українських умовах нерідко зазнає протидії  і переслідувань. Доповідач наголосив на тому, що для протидії цьому було розпочато проект «Забезпечення правового захисту правозахисників та активістів в Україні», який реалізується всеукраїнською мережею громадських організацій на базі 9 громадських приймалень Української Гельсінської Спілки з Прав Людини. У Львові представником цієї мережі є Центр правових та політичних досліджень «СІМ». Саме спільна активна участь громадських активістів є засобом протидії переслідуванням громадських активістів.

Post Author: СІМ

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *.