Презентації програм розвитку безпеки у громадах на Івано-Франківщині

Ми розпочали наші презентації Комплексних програм розвитку безпеки у громаді з Івано-Франківщини. Зокрема, три громади, які зголосились для участі у проекті, мали можливість познайомитись із досвідом Самбірщини.

Олег Ільків, керівник проекту, ознайомив присутніх із алгоритмом створення таких програм на Львівщині.

Віталій Кімак, Голова Самбірської районної ради, розповів про те, що вдалось реалізувати завдяки прийняттю програми у 2016 р. та які зміни відбулись у житті громад за цей час. Присутні цікавились вирішенням тих проблем, які стоять перед їхніми громадами, а саме: вивіз сміття, якість питної води та її наявність у всіх мешканців, відсутність якісних доріг та необлаштованість тротуарів, тощо. Присутні могли переглянути фільм, у якому ми спробували показати, які зміни відбулись у житті громад завдяки прийняттю безпекової програми.

Фільм було знято в рамках проекту «Підвищення рівня підзвітності поліції та органів місцевого самоврядування перед громадами та налагодження діалогу через прийняття Комплексних програм розвитку безпеки у 18 територіальних громадах західних областей України» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Post Author: СІМ

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *.