Презентації програм розвитку безпеки у громадах Волинської області

Наступним регіоном, який відвідала команда проекту з презентаціями, стала Волинь. На цей раз географія наших поїздок була значно ширшою, бо громади, які зголосились до участі у проекті, розташовані у різних кінцях області. Першою нас приймала Смолигівська ОТГ.

Ми мали змогу поспілкуватись з головою та депутатським корпусом. Також на зустріч прийшли вчителі та зацікавлені особи.

Наступна презентація відбулась в Устилузькій міській ОТГ.

Це прикордонне містечко, навіть можна стверджувати, що воно розташоване на кордоні, так як пункт пропуску знаходиться у межах міста. Під час зустрічі з головою, представниками міської ради та активістами, ми обговорили проблеми безпеки, які вони бачать у своєму регіоні.

Найбільшою проблемою, якою стурбована громадськість міста, є присутність такої кількості авто у місті, які очікуючи на можливість перетнути кордон, блокують доїдз екстрених служб у разі їх виклику. Також голова зазначив, що вони звертались в усі інстанції з цією проблемою, однак навіть створення т. зв. «сервісної зони» не змогло у достатній мірі вирішити всіх проблем з автомобілями.

Остання презентація на Волині відбулась у Павлівській сільській ОТГ. Команда проекту була приємно здивована бажанням голови та активної громадськості визначитись із проблемами безпеки, які турбують громаду та спробувати вирішити їх.

Детальніше про це у програмі «Влада громади».

Проект «Підвищення рівня підзвітності поліції та органів місцевого самоврядування перед громадами та налагодження діалогу через прийняття Комплексних програм розвитку безпеки у 18 територіальних громадах західних областей України» реалізується за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Post Author: СІМ

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *.