Про права людини та перспективи розвитку: у Мостиськах презентують Місцевий індекс прав людини

22 серпня 2018 року об 11.00 в приміщенні Мостиської міської ради (м. Мостиська, вул. Грушевського, буд. 6) відбудеться презентація результатів моніторингу міста за програмою Місцевий індекс прав людини.

Місцевий індекс прав людини – це ініціатива Української Гельсінської спілки з прав людини задля моніторингу та підтримки ефективного розвитку органів місцевого самоврядування на засадах пріоритету прав людини в усіх сферах її взаємин з державою.

Моніторинг дотримання прав людини органами місцевого самоврядування за Місцевим індексом прав людини впроваджується Українською Гельсінською спілкою в рамках грантової програми «Громадський моніторинг органів місцевого самоврядування задля кращого дотримання прав людини», який здійснюється за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Моніторинг спрямований на виявлення зусиль місцевої влади щодо забезпечення прав людини. Моніторингова група у складі представників Української Гельсінської спілки та Центру правових та політичних досліджень «СІМ», оцінила спроможність місцевих органів влади за 9-ма напрямами в сфері прав людини.

Якими саме? – зможете дізнатися під час презентації, як і результати самого моніторингу у Мостиській міській об’єднаній територіальній громаді, а також почути рекомендації, які допоможуть більш ефективно впроваджувати підхід, заснований на правах людини, під час розробки та реалізації місцевих програм.

У заході візьмуть участь представники місцевого самоврядування, місцевих громадських об’єднань та ініціатив, медіа.

Результати моніторингу презентують: Богдан Мойса, координатор аналітичного напряму УГСПЛ (м. Київ), Лідія Тополевська, директор Центру правових та політичних досліджень «СІМ», а також інші учасники моніторингової команди.

Запрошуємо на обговорення усіх зацікавлених.

Більше про Місцевий індекс прав людини можна дізнатися за посиланням: http://hro.org.ua/index.php?r=8

Post Author: СІМ

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *.