Що робити, коли правозахисникам погрожують або переслідують?

Діяльність правозахисників і громадських активістів нерідко призводить до ситуацій, коли їм починають погрожувати чи переслідувати за їхню діяльність.

Саме  підтримку та допомогу в таких ситуаціях пропонує проект «Забезпечення правового захисту правозахисників та активістів в Україні», який реалізується загальноукраїнською мережею громадських організацій, представником якої у Львові є Центр правових та політичних досліджень «СІМ».

Що ми пропонуємо:

  • експертні консультації для вирішення ситуації;
  • інформаційну підтримку та привернення уваги суспільства до цієї проблеми;
  • надання адвокатської допомоги в українських судах та Європейському суді з прав людини (через фінансування Фондом стратегічних справ УГСПЛ).

Крім правової допомоги правозахисникам та активістам під загрозою, учасники проекту здійснюють розробку алгоритмів прямої допомоги таким особам, здійснюють просвітницьку діяльність з цієї проблематики та розробляють зміни в законодавство для підвищення ефективності вирішення цих питань.  Проект триватиме до 30 вересня 2020 року за підтримки  Фонду прав людини посольства королівства Нідерландів. 

Отже, якщо ви як правозахисники чи громадські активісти зазнаєте погроз чи переслідування через вашу громадську діяльність або знаєте про такі випадки просимо звертатися до нас. Разом права людини захищати легше.

Наші контакти:
тел.: +38 032 243 25 50 (міський), +38 094 843 25 50 (мобільний)
email: centre@centre7.org.ua

Post Author: СІМ

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *.