The Black Sea Trust запрошує до співпраці за проектом “Захист демократії”

Визнаючи шкоду демократії, викликану зростаючим популізмом і, визнаючи вплив пропаганди та дезінформації, The Black Sea Trust оголошує новий конкурс проектних пропозицій для громадянського суспільства з Вірменії, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України. The Black Sea Trust твердо переконаний, що громадянське суспільство може відігравати фундаментальну роль в захисті і просуванні фундаментальних людських цінностей, таких як права людини, свобода, справедливість, верховенство права, рівність, процвітання, в сприянні ефективному управлінню та підтримки вільних і незалежних засобів масової інформації.

Опис програми:
Проекти повинні бути ініційовані громадськими організаціями і незалежними медіа, які можуть ефективно працювати з цільовою аудиторією. Організації, що запитують грант повинні бути зареєстровані в одній з наступних країн: Вірменії, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України. Залучення додаткових партнерів з країн Балтії і Вишеградської групи можливі та вітаються.

Зверніть увагу, що організації з Болгарії та Румунії повинні розробляти проекти у співпраці з організаціями з Вірменії, Грузії, Молдови та України. Спільні проекти Румунія-Болгарія не прийматимуться.

Перевага буде надаватись проектам, які відповідають наступним напрямкам:
– Протидія антизахідній пропаганді
– Розвінчання неправдивих новин і просування інформаційної грамотності
– Просування ефективних процесів управління
– Популяризація фундаментальних людських цінностей

Кандидатам рекомендується розробляти проекти, які:
– Можливість залучення молодіжних груп населення і дати їм можливість стати активними громадянами, які здатні критично мислити, соціальних новаторів
– Охоплення широкої аудиторії
– Перехресно-секторного (участь колег з різних галузей, таких як мистецтво, творчих галузей, IT і т.д.)

Творчі (заходи можуть включати в себе, але не обмежуються лише мистецькими заходами, хакатон та інших видів марафонів, флеш-мобів та інших видів кампаній)

Детальніше за посиланнями: www.facebook.com/BlackSeaTrust, http://www.gmfus.org/initiatives/call-applications.

Post Author: СІМ

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *.