Тренінг для представників громадських організацій на тему “Діяльність громадських організацій: юридична безпека від А до Я”

Експерти Центру долучились до тренінгу для представників громадських організацій на тему “Діяльність громадських організацій: юридична безпека від А до Я”, який проводився 13-14 листопада у правовому клубі PRAVOKATOR.Львів.

Ми розповіли про Центр стратегічних справ УГСПЛ та ХПГ, поінформували які справи можуть бути стратегічними, що потрібно зробити, щоб справа підпала під критерії стратегічності та була підтримана ЦСС. Ознайомили учасників із цікавими справами, які були підтримані ЦСС та поговорили про успішні справи, які розглянув Европейський суд з прав людини.

На тренінгу ми презентували проект «Забезпечення правового захисту правозахисників та активістів в Україні», який реалізується УГСПЛ за підтримки Фонду прав людини посольства королівства Нідерландів.

Правова допомога буде надана представникам цільових груп юристами з мережі 9 ОГС по всій Україні (Київ, Чугуїв, Львів, Чернігів, Одеса, Суми, Херсон, Черкаси, Дніпро).

Крім правової допомоги правозахисникам та активістам під загрозою, учасники проекту  розроблятимуть алгоритми прямої допомоги таким особам, здійснюватимуть просвітницьку діяльність з цієї проблематики та напрацьовуватимуть зміни до законодавства для підвищення ефективності вирішення цих питань. 

Post Author: СІМ

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *.