Запрошуємо на брифінг та круглий стіл на тему «Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України»

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України запрошує представників ЗМІ на круглий стіл та брифінг на тему «Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України»

25 січня 2018 року о 10.00 у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбудеться підсумковий круглий стіл на тему «Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України».

Під час заходу буде презентовано результати дослідження щодо «Перешкод в реалізації прав і свобод на окупованій території Кримського півострова та тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей», яку підготували Центр правових та політичних досліджень “СІМ” та Українська Гельсінська спілка з прав людини. Також, у широкому експертному середовищі будуть обговорюватись можливі шляхи вирішення досліджуваних проблем.
У заході візьмуть участь:

Юсуф Куркчі – Перший заступник Міністра;
Андрій Гнида – аналітик Центу правових та політичних досліджень “СІМ”;
Юристи Української Гельсінської спілки з прав людини;
Віталій Секретар – начальник відділу представництва інтересів громадян та держави у суді прокуратури АР Крим.

Також у заході та обговореннях візьмуть участь представники інших державних органів влади, правозахисних організацій та експерти.

Після експертних обговорень запланований брифінг для журналістів.

Захід відбудеться за адресою: Київ, вул. Л. Українки, 26 а, ауд. 305, 3 поверх
Дата та час проведення: 25 січня 2018 р. о 10.00 (брифінг запланований на 12.00)
Акредитація ЗМІ за телефоном та ел. адресою: +38 067 1935602, centre@centre7.org.ua до 9.00 25 січня 2018 р.

Проект «Усунення дискримінації громадян України при реєстрації фактів народження та смерті, що відбулись на тимчасово окупованій та не контрольованих Урядом територіях України» реалізується за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Post Author: СІМ

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *.