Позовна заява про розірвання шлюбу

Франківський районний суд м. Львова

Позивач : Комар Надія Степанівна
м. Львів, вул. В.Великого, 34/98
тел. 263-06-10

Відповідач: Комар Богдан Степанович
м. Львів, вул. В.Великого, 34/98
тел. 263-06-10

 

Позовна заява
про розірвання шлюбу

25 липня 1992 року між мною та Відповідачем було укладено шлюб, про що в книзі реєстрації актів про укладення шлюбу Великосілківської сільської ради Кам’янко-Бузького району Львівської області було зроблено запис за № 12.

Від цього шлюбу у нас народилось двоє дітей, син – Комар Степан Богданович, 1993 р.н. та донька – Комар Софія Богданівна, 2003 р.н.

Спочатку наше сімейне життя складалось добре, проте протягом останніх років шлюбні відносини між нами поступово погіршились. Тепер у наших відносинах взагалі відсутнє порозуміння та повага. Це спричинено систематичним зловживанням Відповідачем алкогольними напоями, внаслідок чого він взагалі перестав забезпечувати утримання наших дітей та допомагати мені вести домашнє господарство. Таким способом свого життя Відповідач залишив без належної батьківської уваги наших дітей, унеможливив нормальне спілкування зі мною та поклав обов’язок утримання нашої сім’ї лише на мене. Ця поведінка Відповідача продовжується протягом тривалого часу, вона нестерпна для мене, приносить мені та дітям лише негативні емоції, душевні страждання та значні фінансові витрати.

Вважаю, що шлюб між нами є лише формальним, оскільки особисті відносини між мною та Відповідачем уже тривалий час мають негативний характер, між нами відсутнє нормальне спілкування. Мої неодноразові прохання не вживати алкоголь та допомагати мені утримувати нашу сім’ю не дали жодних результатів. Відповідач не вважає за потрібне змінювати свою поведінку та спосіб життя. Продовжувати такі шлюбні відносини я не бажаю.

Вважаю також, що надання строку на примирення не виправить стан наших шлюбних відносин, оскільки вказані вище обставини продовжуються протягом тривалого часу, а спроби примирення між нами в минулому не принесли жодних результатів. Тому, це лише погіршить стан моїх відносин з Відповідачем та продовжить їх перебіг в часі.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 24, 110, 112 СК України та ст. ст. 3, 118, 119 ЦПК України,

Прошу :

1. Розірвати шлюб між мною Комар Надією Степанівною, та Відповідачем – Комар Богданом Степановичем, зареєстрований 25 липня 1992 року Великосілківською сільською радою Кам’янко-Бузького району Львівської області за актовим записом № 12
2. Судові витрати покласти на Відповідача

Додатки :
1) Копія Свідоцтва про укладення шлюбу
2) Копія Свідоцтва про народження Комар С.Б.
3) Копія Свідоцтва про народження Комар С.Б.
4) Копія позовної заяви та доданих документів
5) Квитанції про сплату судового збору та витрат на ІТЗ

05 червня 2010 р.

Комар Н. С.

 

Повернутися